Doskonała lokalizacja

Apartamenty Laguna Beskidów położone są nad urokliwym Jeziorem Żywieckim. Są dobrze skomunikowane z Bielskiem-Białą (ok 20 min. drogi).
Miasto ze względu na piękną architekturę zwane jest „Małym Wiedniem”. Kulturalna stolica regionu obfituje w liczne miejsca rozrywki.
Unikalne zabytki oraz klimatyczne restauracje zachwycą miłośników regionalnej kuchni.

Jeszcze bliżej, bo zaledwie 10 minut od Laguny Beskidów położony jest Żywiec. Miasteczko kojarzone głównie z piwem.
To jednak nie wszystko, co może zaoferować. Średniowieczny Rynek, Zespół Zamkowo-Parkowy, liczne muzea oraz coroczny finał akcji Męskie Granie, to tylko niektóre z atrakcji.

Nie można zapomnieć również o Szczyrku, zlokalizowanym 15 minut jazdy samochodem od inwestycji. Miejscowość, która cieszy się sławą zimowej stolicy Polski.
Z pewnością zachwyci wszystkich miłośników nart, snowboardu oraz pieszych wędrówek.

10 m

Jezioro
Żywieckie

16.5 km

Szczyrk
Mountain Resort

13 km

Góra
Żar

8.3 km

Browar
Żywiecki

2.5 km

Stacja kolejowa
Pietrzykowice Żywieckie

Liczne miejsca rozrywki

Atrakcyjnie turystycznie okolice zapewniają rozrywkę o każdej porze roku. W niedalekiej odległości znajduję się muzeum browaru Żywiec, założonego w 1856 roku. Dostępna dla wszystkich góra Żar, z której odbywają się loty paralotnią i szybowcami oraz z której można podziwiać panoramę okolicy. Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych „enduro trails” po Beskidach o różnych stopniach trudności. Świetnie skomunikowane pod piesze wędrówki Beskidy oraz ogrom nowoczesnej infrastruktury narciarsko-snowboardowej. Atrakcje wodne nad jeziorem żywieckim.

Ponad 80 km
tras rowerowych

Ponad 40 km
tras narciarskich

Loty paralotnią
i szybowcami

Pływanie żaglówkami
oraz kajakami

Rekreacja na
Paddle boarding

Laguna Beskidów

ul. Żeglarska
Zarzecze k. Żywca

Apartamenty

W pierwszym etapie inwestycji zostanie oddanych do użytku 97 apartamentów w stanie deweloperskim. Lokale wyposażono w panoramiczne okna, a każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub ogródek – wszystko po to, by mieszkańcy mogli cieszyć się fantastycznym widokiem na jezioro i góry.

POZNAJ CENY I PLANY MIESZKAŃ.
ZOSTAW SWOJE DANE – ODDZWONIMY